Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 12. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Připojte se k Yoshimu a Poochymu a prozkoumejte úžasný a z vlny upletený svět již 3. února 2017, kdy hra Poochy & Yoshi’s Woolly World dorazí na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Použijte nové Yarn Poochy amiibo během Poochy Dash úrovní, odhalte tak exkluzivní Time Attack mise a získejte speciální barevné vzory pro Poochyho za jejich splnění. Nejnovější amiibo figurky z Animal Crossing a Splatoon kolekcí pak mohou být použity pro získání speciálních návrhů, které dají Yoshimu zcela nový vzhled. No a nezapomeňte se každý den dívat, protože Poochy a Yoshi budou vyvádět lumpárny ve třicítce srdce zahřívajících stop-motion animací. Video, ukazující nové herní prvky, najdete již teď na našem YouTube kanálu opatřené českými titulky! Video lze zhlédnout zde.

Vždy ďábelský zloduch Kamek za pomoci svých obvyklých triků unesl hromadu rozkošných Yoshíků, obývajících Craft Island. Zbylí Yoshiové uspořádají nouzovou poradu, kde se rozhodnou kamarády zachránit a dopadnout za tenhle zločin proti vší roztomilosti odpovědného šejdíře. Další velké Yoshi dobrodružství může začít!

Yoshi bude muset v této 2D plošinovce provádět celou řadu kousků napříč šesticí úchvatných světů, každým spleteným k životu ve vlastním úžasném stylu. Yoshi si naštěstí může povolat na pomoc svého vlněného společníka Poochyho. Oskenováním Yarn Poochy amiibo figurky kdykoli během hry může Poochy doprovázet Yoshiho a podat mu pomocnou packu. Oskenování této speciální vlněné amiibo figurky během Poochy Dash úrovní si pak hráči zpřístupní kolekci exkluzivních Time Attack misí, které nechají Poochyho závodit na čas. Za každou úspěšně dokončenou Time Attack misi navíc hráči pro Poochyho získají unikátní vzhled. Yarn Poochy amiibo bude k dispozici v balíčku se hrou i samostatně. Tato amiibo figurka bude v rámci speciálního updatu pro Wii U hru Yoshi’s Woolly World umožňovat si do hry taktéž povolat Poochyho na pomoc. Tento update vyjde stejně jako tato amiibo figurka již 3. února 2017.

Méně zkušení hráči, kteří potřebují trochu té pomoci, mohou snadno přepnout do Mellow módu kdykoliv během hry a získat tak asistenci od Poochyho šťeňátek. Tyhle sladké malé potvůrky pro hráče vyčmuchají skrytá tajemství, budou útočit na nepřátele, a dokonce je možné je vrhat jako koule vlny na jinak nedostupná místa.

Další novinkou v Poochy & Yoshi’s Woolly World je možnost používat nejnovější amiibo figurky z Animal Crossing a Splatoon řady. Stačí oskenovat některou z kompatibilních figurek a získat tak speciálního Yoshiho. Yoshi tak nově může prozkoumávat Craft Island jako postavička ze světů Animal Crossingu a Splatoonu, jako je například Tom Nook, Isabelle, Calie a Marie.

Hráči, toužící po dalších kouscích Yoshiho a Poochyho, se pak mohou těšit na 30 úchvatných stop-motion animací, vytvořených japonským studiem Dwarf. Stačí vstoupit do Yoshiho divadla a sledovat, jak tahle dvojice řeší řadu roztomilých situací. A sledujte pozorně, protože na konci každého videa dostanete speciální otázku! Nové video se odemkne každý den, takže se nezapomeňte stavit a užít si trochu té kultury.

Roztomilé, barvité a heboučké dobrodružství čeká ve hře Poochy & Yoshi’s Woolly World, která vyjde samostatně i jako balíček s novou Yarn Poochy amiibo figurkou již 3. února 2017 na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.