Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 11. 2016, NAS servery, NAS servery, QNAP, Novinka, QNAP, Tiskové zprávy
 

Na trh přichází 16-diskový podnikový NAS TS-1635, který podporující dvanáct pevných disků 3,5" a čtyři  SSD 2.5" k vytvoření prostoru pro ukládání masivních objemů dat. Nákladově efektivní čtyřjádrový TS-1635 je dodáván s duálními porty sítě 10GbE a s duálními porty sítě Gigabit, takže splňuje požadavky kladené na sítě nové generace, vysokou rychlost přenosu souborů a také pomáhá malým/středním podnikům snižovat náklady na implementaci řešení založených na sítích 10GbE.

 

 

 

 

 

 

 

 

TS-1635, vybavený čtyřjádrovým procesorem AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-514 1,7 GHz ARM® Cortex®-A15 od společnosti Amazon®, podporuje 4GB/8GB DDR3 RAM (navýšitelné na 16GB) a poskytuje hardwarově akcelerované šifrování s datovou propustností až 700 MB/s. Se svými dvěma dedikovanými pozicemi pro disky 2,5" na SSD caching a dvěma integrovanými porty sítě 10GbE SFP+ podává TS-1635 rychlost čtení až 1228 MB/s a rychlost zápisu až 874 MB/s, takže je ideální volbou pro uživatele usilující o vysokorychlostní přenos dat.

“V porovnání s obdobnými produkty poskytuje TS-1635 rozpočtově nejpříznivější, vysokokapacitní NAS řešení pro malé a střední podniky. Podporuje až 16 pevných disků, čímž vzniká úžasný úložný potenciál s vysokokapacitními HDD a vysoce výkonnými SSD,” řekl produktový manažer společnosti QNAP Jason Hsu a dodal “se dvěma integrovanými porty sítě 10 GbE znamená TS-1635 také cenově dostupný způsob zavádění sítí 10GbE do malých a středních podniků.”

Velkokapacitní TS-1635 poskytuje více úložných aplikací. Díky podpoře VJBOD (Virtual JBOD) mohou uživatelé využít vysokokapacitní TS-1635 za účelem rozšíření úložného prostoru jiných QNAP NAS a vytvářet virtuální seznamy úložišť a svazky na virtuálních discích pro provoz služeb na NAS. Pro maximalizaci úložného prostoru na TS-1635 mohou uživatelé připojit až dvě rozšiřující jednotky QNAP (UX-800P / UX-500P). Díky tomuto masivnímu kapacitnímu potenciálu je TS-1635 ideální zejména k ukládání videí z dozorovacích aplikací. Využitím jeho 8 bezplatných kanálů IP kamer (rozšířitelných na 40 kanálů dokoupením doplňujících licencí), mohou uživatelé implementovat profesionální centrum pro systém správy síťového video dozorování (VMS) se Surveillance Station na TS-1635.

TS-1635 je ideální pro malé a střední podniky, které si přejí vybudovat zabezpečený soukromý cloud. Podporuje sdílení souborů napříč platformami pro systémy Windows®, Mac®, a Linux/UNIX, takže slouží jako užitečné centralizované úložiště. Pro lepší účinnost nastavování práv je zajištěna podpora Windows AD, adresářových služeb LDAP a Windows ACL. Do aplikace Hybrid Backup Sync jsou integrovány také funkce zálohování, obnovení a synchronizace (prostřednictvím RTRR, Rsync, FTP nebo CIFS/SMB), které uživatelům umožňují účinně synchronizovat své zálohovací úlohy na jiné QNAP NAS, na vzdálené servery a na cloudová úložiště.

TS-1635 poskytuje vynikající softwarové funkce k vylepšení produktivity. Container Station přináší pokročilé virtualizační technologie a poskytuje QIoT Containers k přeměně TS-1635 na soukromou platformu IoT cloudu pro rychlý vývoj zásobníku IoT. Komerční fulltextový vyhledávací nástroj Qsirch od QNAP umožňuje rychlé vyhledávání souborů a podporuje prohledávání souborů .eml uložených na NAS. QmailAgent uživatelům umožňuje centrálně spravovat více e-mailových účtů z populárních e-mailových služeb a serverů IMAP. Qcontactz umožňuje centralizaci kontaktních informací, takže poskytuje vyšší organizovanost podnikových síťových prostředků.

Klíčové specifikace

TS-1635: Čtyřjádrový procesor AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-514 1,7 GHz ARM® Cortex-A15; 4GB/8GB SODIMM DDR3 RAM; hardwarově akcelerované šifrování; 2 porty 10GbE a 2 porty sítě Gigabit RJ45; 1 rozšiřující slot PCIe Gen2 (x2); 3porty USB 3.0; 1 reproduktor; 1 konektor zvukového výstupu 3,5mmE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.