Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

31. 10. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Ubisoft a ConQuest entertainment a.s. uvádějí dnes na trh netrpělivě očekávanou, historickou adventuru, Assassin’s Creed III. Společnost ConQuest entertainment vyslechla hráče a zajistila na verze hry pro Playstation 3 a Xbox 360 české titulky. Assassin´s Creed III na novou herní konzoli Wii U od Nintenda se dočkáme 30.listopadu 2012.

 
Assassin’s Creed III zatím trhá předobjednávkové rekordy. Ubisoft potvrdil, že jsou celosvětové předobjednávky oproti loňskému rekordu Assassin’s Creed Revelation až dvojnásobné.
 
"Assassins Creed III je prvním distribuovaným titulem od Ubisoftu, který vydáváme na konzolích v českém jazyce. Tomu také odpovídá zájem zákazníků, který je u tohoto titulu skutečně enormní a již teď v předobjednávkových kampaních láme rekordy." komentovala Veronika Brožová, product manažer společnosti ConQuest entertainment.
 
Assassin’s Creed III vás zavede do 18.století, na pozadí Americké revoluce, kde se vžijete do role nového hrdiny. Napůl domorodý Američan, napůl Angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Stanete v boji za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Povstaňte proti tyranii a zažehněte revoluci společně s Connorem v této velkolepé hře, která vás zároveň učí historii.
 
Assassin’s Creed III na PlayStation 3 a Xbox 360 nyní naleznete u svých prodejců ve standardních verzích, stejně jako limitované edice Freedom edition a Join or Die edition. Assassin´s Creed III pro Wii U vychází 30.listopadu 2012 zároveň s touto očekávanou konzolí.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.