Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 4. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky, Wii
 

Splatoon je nová hra od Nintenda, která nabízí kreativní zábavu pro rodiny s dětmi. Tato hra je známá především ikonickými inkoustovými bitvami. Stejně jako Mario Kart změnil způsob, jakým rodina a přátelé hrají závodní hry, Splatoon vítá hráče všech věkových kategorií a dovednostních úrovní do světa akčních stříleček.

 

Ve hře se hráči ujmou rolí Inklingů, svérázných postaviček, které se dokáží proměnit v oliheň stisknutím jediného tlačítka. Po rozplesknutí nepřítele a následném pokrytí úrovně barevným inkoustem se hráči mohou proměnit v olihně a rychle proplouvat vlastním inkoustem, nebo jej využít k ukrytí před nepřáteli.

 

Splatoon nabízí spoustu nových herních možností: Týmy z celého světa se mohou těšit na on-line režim čtyři-na-čtyři, bitvu "Turf". V něm musí bojovníci pokrýt většinu země inkoustem s barvou jejich týmu, přičemž používají Wii U Gamepad k zobrazení aktuálního pokrytí mapy inkoustem. Ranked souboje proti sobě postaví zkušené hráče v intenzivních bitvách, zatímco v "Battle Dojo" módu mohou hráči hrát jeden-na-jednoho proti přátelům. Splatoon má obrovskou podporu hry pro jednoho hráče, kde jej naučí jak používat inkoust k plavání, skrývání se a šplhání po stěnách, to vše v rámci snahy překazit plány zlovolné Octarianské armády. Hráči mohou taktéž využít amiibo postavičky (v prodeji samostatně), aby získali přístup ke speciálním dovednostem a výhodám, které jinak ve hře získat nemohou.

29. května se připravte na úplně nový způsob boje – k dispozici v balíčku Splatoon Premium Pack nebo jako samostatná hra na Wii U (od 19. června).

 

Pro další informace sledujte:

Nintendo web CZ http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook CZ https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

 

 
   

 

 

 

 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.