Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 3. 2020, Nintendo, Switch, Tisková zpráva
 

Nintendo během své nejnovější Nintendo Direct Mini video prezentace nastínilo, na jaké hry se v roce 2020 na Nintendo Switch můžeme těšit – některé z nich si však zahrajeme ještě dnes! Ve videu jsme mohli vidět rozsáhlá RPG Xenoblade Chronicles: Definitive Edition a BRAVELY DEFAULT II, znělé klasiky Borderlands, XCOM 2 či BioShock, které se na Nintendo konzoli objeví vůbec poprvé, předělávky oblíbených titulů Burnout Paradise Remastered a Panzer Dragoon: Remake nebo tituly pro občasné i zaryté hráče Good Job!, 51 Worldwide Games a Animal Crossing: New Horizons.

Nintendo Direct Mini mimoto odhalil také nový obsah do již dostupných her na Nintendo Switch. Mezi nimi nechybí bezplatná aktualizace Ring Fit Adventure, ještě více informací k již oznámenému placenému DLC ke hrám Pokémon Sword a Pokémon Shield či nový Fighters Pass Vol. 2, který do Super Smash Bros. Ultimate jako prvního bojovníka přidá zástupce ze série ARMS.

Podívejte se na celé video Nintendo Direct Mini na tomto odkaze https://www.nintendo.co.uk/nintendo-direct. 

Video přináší následující informace:
Dostupné nyní!

 • Good Job!: V této potrhlé akční logické hře vydavatele Nintendo čelíte vtipným avšak náročným úkolům napříč rozsáhlou budovou kanceláří, abyste naplnili cíle své práce jakkoli to bude možné, sám nebo v módu pro dva hráče*. Good Job! na Nintendo Switch dorazilo do Nintendo eShopu již dnes.
   
 • MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass – Pack 3: Ještě dnes můžeme očekávat souboj doktora Dooma s úplně první rodinkou Marvel v novém MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass – Pack 3: Fantastic Four: Shadow of Doom, které vychází dnes na Nintendo Switch. Nový balíček přináší Fantastickou čtyřku a doktora Dooma jako hratelné postavy, které se utkají ve zcela nové kampani. Tento Expansion Pass**, který obsahuje také Pack 1 a Pack 2, můžete zakoupit v Nintendo eShopu.
   
 • Aktualizace Ring Fit Adventure: Ještě dnes se můžeme těšit na novou bezplatnou aktualizaci pro Ring Fit Adventure. Aktualizace přinese zbrusu nový mód Rhythm Game, nové možnosti ve hře jako např. přepínat dabing z mužského hlasu na ženský či měnit jazyk dabingu a další. Mód Rhythm Game vás rozhýbe do rytmu tuctu písní hry Ring Fit Adventure. Mezi nimi však najdete také několik znělek oblíbených Nintendo her jako Super Mario Odyssey, Splatoon 2 či The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Aktualizaci nainstalujeme již dnes.
   
 • Shinsekai: Into the Depths: V této hře prozkoumáváte hlubiny oceánu, sbíráte suroviny, kterými vylepšujete své vybavení nebo tvoříte předměty a s jejich pomocí se pak můžete ponořit ještě hlouběji. Zatímco zkoumáte záhadná prostředí, je třeba si neustále hlídat kyslík a tlak, abyste ponor přežili. Shinsekai: Into the Depths vychází na Nintendo Switch ještě dnes.
   
 • Panzer Dragoon: Remake: V této předělávce, navigujete svého draka Blue Dragona napříč dechberoucími krajinami a čelíte obrovitým netvorům a smrtícím bojovým lodím. K dispozici vám je 360° ovládání s automatickým mířením. Panzer Dragoon: Remake vychází dnes jako první na Nintendo Switch jakožto časová exkluzivita.
   
 • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy: Připojte se k Akademii Jediů Luka Skywalkera a naučte se, jak využívat Sílu! Ve hře můžete upravovat svůj vzhled a zápasit online s až 16 hráči. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy dnes vychází na Nintendo Switch.

Dostupné v roce 2020

 • Xenoblade Chronicles: Definitive Edition: Původní hra Xenoblade Chronicles, ve které se poprvé objevil oblíbený Shulk, vyjde na Nintendo Switch s novým doslovem – Xenoblade Chronicles: Future Connected. Definitivní edice tohoto RPG má hezčí grafické zpracování a plynulejší textury než kdy předtím, bojový informační panel a obrazovky menu jsou lehce čitelné a jednoduše se používají a předělali jsme také některé z původních skladeb. Zažijte majestátnost Xenoblade Chronicles: Definitive Edition v datum vydání 29. května na Nintendo Switch. V ten samý den vyjde také Xenoblade Chronicles: Definitive Edition – Collector’s Set, který obsahuje 250-stránkový artbook plný krásných scenérií, SteelBook, vinyl s Monadem na obalu a plakát. Předobjednáte-li si nyní, můžete stáhnout hru předem z Nintendo eShopu již dnes a navíc obdržíte Gold Points v hodnotě 5 % z platby.
   
 • Animal Crossing: New Horizons: Nyní, když Animal Crossing: New Horizons vyšel na Nintendo Switch, se všichni společně těšíme na první sezónní slavnost. Od 1. dubna do 12. dubna nás čekají oslavy Králičího dne, během kterých budeme hledat vajíčka, která králičí návštěvník Zipper na ostrově schoval, a z nich pak tvořit speciální předměty. Další bezplatnou aktualizaci, která do hry přidá Den Země*****, můžeme očekávat na konci dubna. Pro nejnovější informace o hře sledujte twitterový účet Animal Crossing.
   
 • Pokémon Sword Expansion Pass a Pokémon Shield Expansion Pass: Nový Pokémon Sword Expansion Pass a Pokémon Shield Expansion Pass do regionu Galar přinese rozlehlý ostrov Isle of Armor a zasněženou krajinu Crown Tundra. Na ostrově Isle of Armor se trenéři shromažďují v novém dojo, kde trénují své Pokémony a pořádají zápasy. Trénováním v dojo hráči od mistra Mustarda obdrží legendárního Pokémona Kubfu. Trénováním svého Kubfu pak obdržíte svolení vstoupit do Towers of Two Fists, které se na ostrově nachází. Jakmile dobudete alespoň jednu ze dvou věží, vyvine se váš Kubfu v Urshifu. Spolu s novými oblečky a účesy přidává každý z Expansion Pass do hry také nové vzhledy league karet. Pokémon Sword Expansion Pass a Pokémon Shield Expansion Pass Part 1 – The Isle of Armor vyjde na konci června. Podrobné informace o Pokémon Sword Expansion Pass a Pokémon Shield Expansion Pass Part 2 – The Crown Tundra budou odhaleny v budoucnu. Oba Pokémon Sword a Pokémon Shield Expansion Passy obsahující ostrov Isle of Armor a zasněženou krajinu Crown Tundra zakoupíte v Nintendo eShopu každý za £26.99.**
   
 • BRAVELY DEFAULT II: V tomto pokračování původní hry BRAVELY DEFAULT se na velkolepou výpravu za pradávnými krystaly vydává nová skupina čtyř hrdinů Světla. Stejně jako tomu bylo v první hře, v BRAVELY DEFAULT II bojujete na základě strategických rozhodnutí, zda útočit (Brave) nebo se držet zpátky a počkat na ten správný okamžik (Default). Krásná místa k prozkoumání a nové mise k plnění nás čekají v BRAVELY DEFAULT II, dalším epickém RPG z knihovny Nintendo Switch. Demoverzi si lze zahrát zdarma již dnes.
   
 • Bohatá nadílka od 2K Games: 29. května na Nintendo Switch zavítá mnoho her vydavatele 2K. Ve výčtu nechybí sci-fi XCOM 2 Collection, které obsahuje XCOM 2, 4 dodatky a rozšíření War of the Chosen, nebo Borderlands Legendary Collection obsahující původní Borderlands, pokračování Borderlands 2 a „předpokračování“ Borderlands: The Pre-Sequel. 2K na Nintendo Switch přinese také svou populární sérii BioShock. Těšit se můžeme na BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered, BioShock Infinite: The Complete Edition a na BioShock: The Collection, která obsahuje všechny tři hry BioShock v jednom balení.
   
 • Super Smash Bros. Ultimate: Prvním bojovníkem v Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 bude zástupce titulu ARMS na Nintendo Switch! Bojovníka oznámíme a vydáme letos v červnu.
   
 • 51 Worldwide Games: Piškvorky, Mancala, autodráha, posunovačky a Texas Hold’em jsou jen malou ochutnávkou 51 her z celého světa, které vás čekají v 51 Worldwide Games. Některé hry podporují multiplayer pro až 4 hráče lokálně*** či online****. 51 Worldwide Games vyjde na Nintendo Switch 5. června. Hru si můžete v Nintendo eShopu předobjednat již nyní, navíc k ní obdržíte Gold Points v hodnotě 5 % platby.
   
 • Burnout Paradise Remastered: Tato klasická závodní hra se po 10 letech vrací v podobě předělávky. Šílené závodění, tríčky ve vzduchu a především nebývale mnoho rozdrcených kastlí nás v roce 2020 čeká v Burnout Paradise Remastered na Nintendo Switch.
   
 • Fuser: Staňte se DJem v této rytmické hře od Harmonix, tvůrců hry Rock Band. Fuser na Nintendo Switch vyjde letos na podzim.
   
 • King’s Bounty II: Série King’s Bounty ovlivňuje vývoj západních RPG již od roku 1990. V tomto novém pokračování je série zpět v novém kabátě a s novými postupy. V King’s Bounty II se můžeme těšit na realističtější grafické zpracování, rozhodnutí, která mění průběh hry a nový systém vývoje postav, který nově udává informace také o morálce a vztazích. King’s Bounty II vyjde na Nintendo Switch v roce 2020.
   
 • Ninjala: V této free-to-play hře bojuje až 8 hráčů**** o body a vítězství. Jako ninjové sprintujete úrovněmi, maskujete se a disponujete řadou dalších dovedností a zbraní jako je např. těžké kladivo, rychlá a lesklá katana či lstivé jo-jo. Předveďte svou nadvládu nebo spolupracujte v bojích 4 na 4 zcela zdarma. Ninjala se na Nintendo Switch vplíží 27. května.
   
 • Catherine: Full Body: Jedinečná logická dobrodružná hra přichází na Nintendo Switch v podobě předělávky původní hry – Catherine: Full Body. Šplhejte ve věži z kostek a ponořte se do dospělého silného příběhu v Catherine: Full Body, který na Nintendo Switch vyjde 7. července.
   
 • Star Wars Episode I: Racer: Zapněte si pásy svého létajícího vozítka a závoďte o první místo ve Star Wars Episode I: Racer, vyjde již brzy na Nintendo Switch.

V následujících měsících můžem na Nintendo Switch očekávat ještě více her: Saints Row IV: Re-Elected (27. března), Trials of Mana (24. dubna), The Elder Scrolls: Blades (jaro 2020), Minecraft Dungeons (jaro 2020), Warhammer 40,000: Mechanicus (květen), MR. DRILLER DrillLand (25. června), The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (30. června) a Vigor (podzim). S tolika tituly vycházejícími na Nintendo Switch vám možná přijde vhod funkce Wish Listu v Nintendo eShopu, která je pro ještě větší pohodlí nově dostupná také z oficiálních webových stránek Nintendo. Více informací o této funkci najdete na stránce Nintendo Switch Wish List.

*Mód více hráčů může vyžadovat dodatečné příslušenství, hry a/nebo konzole – prodávané samostatně.
**DLC vyžaduje plnou verzi hry. Prodávané samostatně.
***Software bude zdarma ke stažení z Nintendo eShopu na Nintendo Switch, což umožní hrát z výběru her až 3 hráčům v lokálním multiplayeru s hráčem, který hru vlastní. Mód více hráčů může vyžadovat dodatečné příslušenství. Plná hra, konzole a dodatečné příslušenství prodávané samostatně.
****Hra online vyžaduje připojení k internetu a placené členství Nintendo Switch Online. Pro použití služeb online je vyžadováno založení účtu Nintendo a přijetí souvisejících podmínek. Uplatňuje Všeobecné podmínky ochrany osobních údajů. Některé online služby nejsou dostupné ve všech zemích. Online hra vyžaduje placené online členství.
*****Poznámka: Přestože prezentace zmiňuje aktualizaci "Ver.1.1.0 Update" do hry Animal Crossing: New Horizons, pro oslavy Králičího dne je třeba se k internetu připojit a stáhnout nejnovější aktualizaci 1. dubna.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.