Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 12. 2019, Nintendo, Switch
 

Velkého uznání se dočkala konzole Nintendo Switch. Prestižní časopis TIME ji ocenil jako nejlepší herní konzoli uplynulé dekády a současně ji zařadil na seznam deseti nejlepších technických vychytávek od roku 2011. Konzole Nintendo Switch se tak zařadila do kategorie produktů takových gigantů jako jsou Apple, Tesla nebo Google.

Japonská společnost Nintendo si tak může na seznam úspěchů zapsat další položku, podobného výsledku nedosáhla žádná jiná herní konzole. Nintendo Switch tak těží ze svých předností jako je například možnost hrát jak v pohodlí domova, tak i na cestách. Tuto variabilitu oceňují i hráči, kteří si již zakoupili více než 40 milionů kusů konzole Nintendo Switch, případně nové varianty Nintendo Switch Lite. Na obou těchto zařízeních si fanoušci mohou vybírat ze široké knihovny her, kam patří velké AAA tituly jako Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey a The Legend of Zelda: Breath of the Wild, tak i menší nezávislé projekty.

Redakce populárního magazínu ocenila na konzoli Nintendo Switch krom již zmíněných skutečností o multifunkčnosti a rozsáhlé nabídky titulů i samotný nápad a myšlenku, které TIME považuje za nejlepší ukázku toho, jak by mělo hraní vypadat. Navíc s výhledem na rok 2020 je tak Nintendo Switch konzolí, s níž byste měli trávit svůj čas. E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.