Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 8. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

V novém vysílání Nintenda Direct vás provedli Nintendo President Satoru Iwata a Nintendo of Europe President Satoru Shibata chystanými tituly pro Wii U i Nintendo 3DS na zbytek roku 2013.Celé vysílání Nintendo Direct naleznete zde:
http://nintendo.co.uk/nintendodirect. 
Novinky pro Wii U:
Animal Crossing Plaza: Nová aplikace na Wii U pro fanoušky hry Animal Crossing je k dostání na Nintendo eShopu právě teď. Služba poběží koncem roku 2014 a umožní všem fanouškům hry Animal Crossing z celého světa komunikovat a dostávat informace přes Animal Crossing Miiverse komunitu. Hráčí mohou sdílet své screenshoty ze hry Animal Crossing: New Leaf pro Nintendo 3DS a také vytvářet svůj vlastní design QR kódu.  QR kódy hráč může načíst a ihned také použít ve hře Animal Crossing: New Leaf. Hráči si mohou vybrat své oblíbené zvířátko v Animal Crossing Plaza a přidávat příspěvky. Pokud chcete vidět další příspěvky, můžete skočit přímo do Animal Crossing series Miiverse komunity z Animal Crossing Plaza.
Pokémon Rumble U: Hráči budou, stejně jako v předchozích verzích Pokémon Rumble série, ovládat hračkové verze Pokémonů. Hráč může bojovat až proti 649 Pokémonům, které může už znát z předchozích her Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2. Hra obsahuje také speciální systém kódů, které mohou pomoci odemknout určité Pokémony. Tyto kódy budou sdíleny na oficiálních Facebook a Twitter účtech, oficiální webové stránce a dalších kanálech. Pokémon Rumble U exkluzivně vychází na Nintendo eShopu 15.srpna.
Luigi byl potvrzen jako hratelná postava v nadcházející hře Super Smash Bros. for Wii U and Super Smash Bros. for Nintendo 3DS. Nintendo slaví rok 2013 jako rok luigiho, protože se tento oblíbený bratr Maria objevuje v nevídaném množství her, například: Luigi’s Mansion 2 pro Nintendo 3DS a New Super Luigi U pro Wii U.
Sonic Lost World od společnosti SEGA:  Hra vychází pro Wii U a Nintendo 3DS 18.října. Hra bude obsahovat rádiově ovládané gadgety, které mohou být vytvořeny a upraveny na konzoli Nintendo 3DS a poslány na Wii U verzi pro kooperativní multiplayer mód. Použijte gadgety a zničte nepřátele, sbírejte předměty a mnoho dalšího! 
Rayman Legends od Ubisoftu: Dokonce i Rayman má rád cosplay! Wii U verze obsahuje speciální bonus: hráč bude moci odemknout Mario kostým pro Raymana a Luigiho kostým pro Globoxe. Hráči ve Wii U také budou moci odemnknout mnoho úrovní z předchozí verze  Rayman Origins. Rayman Legends vychází 29.srpna.
Art Academy: SketchPad: Tato aplikace vychází 9.srpna. Tato aplikace na Wii U umožní hráčům vytvořit své umělecké dílo a sdílet jej následně na Miiverse.
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD: Tato přepracovaná HD verze klasiky na konzoli GameCube obsahuje několik úprav které vylepšují celkový herní zážitek jako je například rychlejší plavba. Hra výchází 4.října. 
The Wonderful 101: Zůstaňte na příjmu!  Speciální Nintendo Direct o The Wonderful 101 přijde 9.sprna v 16:00. Hra vychází na Nintendo eShopu 23.sprna.
Novinky pro Nintendo 3DS:
Layton-mánie: Poslední hra v druhé trilogie Professora Laytona: Professor Layton and the Azran Legacy vychází 8.listopadu. Na začátku roku 2014 se bude nacházet Professor Layton také v nové crossover adventuře společně s Phoenixem Wrightem ve hře  Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney.
The Legend of Zelda: A Link Between Worlds: Logo hry reprezentuje jeden z hlavních pilířů hry. Link ve hře podstoupí nové dobrodružství mezi dvěma světy. V jednom světe  existuje Triforce, zatímco stinné logo Triforce napovídá existenci dalšího Triforce v jiném světě než bydlí Link. I když se děj koná daleko po událostech The Legend of Zelda: A Link to the Past, některé scény budou hráčům povědomé. Hra The Legend of Zelda: A Link Between Worlds vychází tento listopad. 
Animal Crossing: New Leaf: Welcome a Friend Promotion: Když počínaje dnešním dnem zaregistrujete Animal Crossing: New Leaf do Club Nintendo do 7.září budete moci dostat speciální kód. Tento kód můžete dát svému příteli. Když váš přítel registruje svou konzoli Nintendo 3DS XL během 7.8.- 7.10. a zadá speciální kód získá kód na plnou verzi hry Animal Crossing: New Leaf na Nintendo 3DS.
KORG M01D: Založeno na známé KORG M1 hudebním zařízení. KORG M01D nabízí více, než 340 zvuků. Můžete si vytvářet vlastní zvuky a pak si je uložit. KORG M01D vychází na Nintendo eShopu tento podzim. 
SteamWorld Dig: Vnořte se do světa robotů. Připravte se na unikátní akci kombinující vizuální prvky westernu a steampunku. SteamWorld Dig je již k dostání na Nintendo eShopu. 
Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan: Toto RPG od Atlusu vychází 30.srpna.
Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Soul Hackers:  Další RPG které vychází na Nintendo 3DS. Hra vychází 13.září.
Super Mario Bros. 2 přichází na Virtual Console: Klasická plošinovka Super Mario Bros. 2  je nyní k dostání ke stažení jako titul pro Virtual Console.
Super Mario Bros.3 vyjde na Nintendo eShopu pro Wii U a Nintendo 3DS později tento rok. 
Summer Carnival ’92: RECCA: Tato hra byla původně navržena pro herní festival v Japonsku v roce 1992. Nintendo of Europe potvrdilo její vydání na Nintendo eShop pro konzoli Nintendo 3DS 15.srpna. 
Mario Golf: World Tour: Tato hra se neobjevila v Nintendo Direct prezentaci. Hra bude vydána až v roce 2014.

Pro více informací navštivte:
Nintendo Direct website http://nintendo.co.uk/nintendodirect
Nintendo webové stránky v českém jazyce: www.mojenintendo.cz
Facebook: https://www.facebook.com/nintendoclubcz?fref=ts 
Twitter: https://twitter.com/ConquestCZEE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.