Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 10. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Ubisoft oznámil, že je nyní dostupné demo Marvel Avengers: Battle for Earth. Na  Xbox LIVE bude k dispozici na jeden týden pro řádné členy s Gold účtem.

Marvel Avengers: Battle for Earth je vyvíjeno pobočkou Ubisoft Quebec a bude vydáno 9. listopadu na Kinect pro Xbox 360 a na Wii U od Nintenda během jeho launch okna.

Marvel Avengers: Battle for Earth je hra plná super hrdinů, která vychází z autentických komiksových knih Secret Invasion. Z nich vychází i prostředí, ve kterém se hra odehrává. Battle for Earth poskytuje nekonečnou zábavu prostřednictvím různých herních režimů, včetně co-op, kampaně, arkády, výzev, versus a turnaje. Fanoušci budou moci ztělesňovat své oblíbené Marvel Super Heroes či záporáky. Naleznou zde i The Avengers - Captain America, Hulk, Iron Man, Hawkeye, Black Widow a Loki.

V Avengers: Battle for Earth demu se hráči vrátí do minulosti do kultovního tropického prostředí Savage Land, ukrytého mezi sopkami a prehistorickými tvory. Změří své síly jako Hulk a Thor proti Super Villain duo Captain America Scrull a Magneto.

Pro více informací sledujte naše facebookové stránky https://www.facebook.com/ubisoftcze.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.