Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 10. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Super Mario se připravuje na pořádnou nálož běhání a skákání skrze zbytek roku 2016 v obzvláště dlouhé soupisce zcela nových i původních titulů, z nichž akční adventura Paper Mario: Color Splash pro konzoli Wii U a frenetická multiplayerová akční party Mario Party: Star Rush pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS vychází již dnes! Již 11. listopadu tohoto roku se pak fanoušci Maria budou moct podívat, kde to všechno začalo díky konzoli Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System, zatímco prosinec se ponese ve znamení vydání hry Super Mario Maker for Nintendo 3DS a vůbec prvního titulu s Mariem pro chytrá mobilní zařízení, nesoucím název Super Mario Run.

Počínaje dneškem začíná úžasné akční dobrodružství ve hře Paper Mario: Color Splash, na kterém bude náš hrdina zachraňovat Prism Island vysávaný o jeho barvy. Za pomoci strategického využívání bojových karet a jeho nového barvícího kladiva bude muset Mario v logických bitvách porážet své protivníky a rozstříkávat barvu po celém Prism Islandu, aby se dostal na kloub tomuto barevnému hlavolamu. S vydáním hry bylo pro fanoušky také vydané vtipné video s postavičkami ze hry, které můžete lokalizované zhlédnout zde.

Tím ale dnešní nálož Mario akce nekončí, protože do obchodů dnes dorazí také hra Mario Party: Star Rush pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Tento poslední přírůstek do série představuje zcela nový přístup k tomu, jak uspořádat párty s Mariem díky rychlejšímu hraní a souběžnými tahy všech hráčů, které otvírají přehršel nových strategií k objevení. Ti, kdo chtějí hrát s ostatními, si pak mohou zdarma stáhnout Mario Party: Star Rush – Party Guest software, který jim umožní užít si až se čtyřmi dalšími kamarády plnohodnotný multiplayerový zážitek s jejich vlastními zařízeními z rodiny Nintendo 3DS a pouze jednou kopií hry na všechny hráče.

K oslavě vydání hry Mario Party: Star Rush pak dnes Super Mario amiibo kolekci doplní amiibo figurky Donkey Kong, Wario, Rosalina a ve tmě svítící Boo, které 4. listopadu budou následovat také figurky Diddy Kong, Daisy a Waluigi. Všechny tyto amiibo figurky jsou kompatibilní s Mario Party: Star Rush, zatímco všechny kompatibilní amiibo figurky s uloženými daty ze hry Mario Party 10 na konzoli Wii U ve hře Mario Party: Star Rush zpřístupní hráčům speciální kostku v novém Scramble módu.  

Ti, kteří ještě neměli s Mario Party 10 co dočinění, teď navíc mají možnost zakoupit si jí v rámci Nintendo Selects Wii U edice, stejně jako první 3D Mario plošinovku pro čtyři hráče jménem SUPER MARIO 3D WORLD. Obě tyto hry se připojily k New Super Mario Bros. U + New Super Luigi U na soupisce Mario titulů, které je možné v rámci této edice zakoupit a hráči tak díky nim mají spoustu možností jak si užít multiplayerové řádění s Mariem na svých domácích konzolí.

Hráči, toužící po Mario klasice, se dočkají již 11. listopadu, kdy do všech dobrých herních obchodů dorazí konzole Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System obsahující některé z Mario titulů, kterými to všechno začalo. Mezi třicítkou klasických NES titulů se tak hráči budou moct užít klenoty jako je Donkey Kong a Mario Bros., Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3, a Dr. Mario.

Mario poté v prosinci vyskočí vstříc svému vůbec prvnímu vydání pro chytrá mobilní zařízení ve hře Super Mario Run. Půjde o plnohodnotnou Super Mario Bros. akční plošinovku, která byla vyvinuta speciálně pro mobilní zařízení. Mario zde běží vpřed sám od sebe a hráči jedním prstem ovládají jeho skákání přes překážky, vyhýbání se otravným nepřátelům a zabírání vlajek. Uživatelé budou mít taktéž možnost užít si část zdarma a následně si teprve dokoupit veškerý zbylý obsah za stanovenou částku.

Na své si v prosinci ale přijdou také majitelé zařízení z rodiny Nintendo 3DS díky hře Super Mario Maker for Nintendo 3DS, díky které si budou moct vytvářet a užívat Super Mario úrovně kdekoliv a kdykoliv. S téměř všemi úrovněmi ze hry Super Mario Maker pro konzoli Wii U, interaktivními lekcemi a možností spolupracovat na úrovních jejich lokálním sdílením s dalším hráčem, je zde hromada možností jak vytvářet úrovně na cestách. Úrovně sice není možné sdílet online, ale hráči si mohou stáhnout z internetu a hrát vybrané úrovně z Wii U verze hry. Super Mario Maker for Nintendo 3DS taktéž obsahuje 100 Nintendem navržených úrovní s novými výzvami, jako je sesbírat všechny mince nebo porazit všechny nepřátele. Fanoušci se tak mohou v prosinci těšit na víc herních možností než kdykoliv předtím.

Super Mario se tedy v poslední části roku 2016 pořádně ukáže. Počínaje dnešním vydáním her Mario Party: Star Rush pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS a Paper Mario: Color Splash pro konzoli Wii U, stejně tak vydáním nových amiibo figurek ze Super Mario kolekce. Pokračujíc 11. listopadu, kdy si budou hráči moct užít šest klasických Mario titulů s konzolí Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System a v prosinci se tato spanilá jízda Mario her uzavře se hrou Super Mario Maker pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS a hrou Super Mario Run pro chytrá mobilní zařízení.  E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.