Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

1. 6. 2020, ASUSTOR, NAS servery, Tiskové zprávy
 

Lockerstor 12R Pro a 16R Pro jsou tady a přinášejí výkon Lockerstor 10 Pro do serverových místností. Tyto dvě jednotky přicházejí buď ve 2U nebo 3U rackovém provedení a mají 9. generaci procesoru Coffee Lake Xeon Quad-Core a ECC UDIMM RAM. Obsahuje sloty PCIe pro 10gigabitové ethernetové karty, karty SAS, sloty M. 2 NVMe pro ukládání do mezipaměti SSD a porty USB 3.2 Gen2.

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 7. května 2020 Společnost ASUSTOR Inc. oznámila uvedení Lockerstor 12R Pro a Lockerstor 16R Pro vybavených čtyřjádrovým procesorem 9. generace Intel Xeon E-2224 3,4GHz. Lockerstor 12R Pro a 16R Pro přicházejí s 8 GB DDR4-2666 ECC UDIMM a podporují maximálně 128 GB, což výrazně zvyšuje výpočetní výkon a stabilitu systému virtuálních nástrojů a aplikací Docker. Kromě čtyř portů Gigabit Ethernet poskytují Lockerstor 12R Pro a 16R Pro také tři sloty PCIe, které podporují síťové karty 10GbE a karty SAS zvyšující rychlost na bezprecedentní úroveň. Bohatá škála vstupů a výstupů zahrnuje šest portů USB 3.2 Gen2, z nichž čtyři jsou typu A a dva jsou typu C, a duální sloty M.2 pro SSD ukládání do mezipaměti, aby bylo možné Lockerstor 12R Pro a 16R Pro použít pro ještě vyšší pracovní využití.

80 Plus Platinum 550W dvojí redundantní napájecí zdroje a čtyři gigabitové ethernetové porty lze konfigurovat pomocí převzetí služeb při selhání, aby byla zajištěna spolehlivost napájení a přenosu, a také pomocí vysoké účinnosti přeměny energie (až 94%). Poskytování vysoce účinného napájení a virtualizovanou stabilitu úložiště, umožňuje podnikům kontrolovat náklady a chránit životní prostředí. Čtyři kombinované porty Gigabit Ethernet poskytují vysokou rychlost čtení a zápisu. Lockerstor 12R Pro a 16R Pro podporují až 192 TB a 256 TB, respektive podpora velkého množství úložného prostoru plně vyhovuje rychle rostoucím potřebám podniků a současně uspokojuje potřeby současnosti i budoucnosti.

Lockerstor 12R Pro a 16R Pro jsou vybaveny ADM. Intuitivní uživatelské rozhraní ADM umožňuje správcům sítě rychle spravovat firemní data a sdílet data na různých platformách a prostředích. Lockerstor 12R Pro a 16R pro jsou vybaveny hardwarem i softwarem podnikového stupně a jsou kompatibilní s úložnými prostředími VMware, Citrix a Hyper-V. Bezproblémová integrace s iSCSI/IP-SAN, NFS nebo existujícím IT prostředím poskytuje nejlepší nákladově efektivní řešení úložiště pro vaše podnikání. Technologie MyArchive pro zálohování za studena, navíc přemění pevné disky NAS na pevné disky pro bezpečné ukládání. Přístup k obsahu, zálohování a sdílení.

Lockerstor 12R Pro a 16R Pro mají nejen vynikající výpočetní a masivní úložné schopnosti, ale také chrání vaše investice zajištěním záruky NAS na pět let. Série Lockerstor 12R Pro a 16R Pro poskytují společnostem zvýšenou produktivitu a nákladově efektivní nákup, maximalizující jejich výhody. Dosáhněte udržitelného růstu pomocí značky ASUSTOR.

Hlavní specifikace

 • CPU: Intel 9. generace Xeon E-2224 3.4GHz čtyřjádrový procesor
 • 8 GB DDR4-2666 ECC UDIMM RAM
 • Dvanáct nebo šestnáct 2,5 “nebo 3,5” jednotek disku
 • Dualní M.2 NVMe sloty
 • Čtyři Gigabit Ethernet porty
 • Link aggregation
 • Čtyři USB 3.2 Gen2 Type A, 2x USB 3.2 Gen 2(Type C),
 • Tři PCIe sloty
 • Dualní 550W 80 PLUS Platinum napájecí zdroje
 • Lockerstor 12R Pro maximální kapacita až 192 TB
 • Lockerstor 16R Pro maximální kapacita až 256 TB
 • Podporuje výměnu pevného disku za provozu
 • Podporuje RAID 0/1/5/6/10, Single, JBOD
 • Podporuje bezproblémovou migraci systému
 • Podporuje disky Btrfs MyArchive

Všechna zařízení ASUSTOR NAS mají tříletou záruku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.