Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 3. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nintendo právě ohlásilo, že LEGO CITY Undercover: The Chase Begins, které vyjde exkluzivně pro systémy z řady Nintendo 3DS, bude dostupné na evropském trhu od 26. dubna 2013. Přinese tak akcí nabité dobrodružství Chase McCaina přímo do rukou hráčů. 
LEGO CITY Undercover: The Chase Begins, vytvořená TT Games, je prequel k přicházejícímu titulu pro Wii U, v hlavní roli s Chase McCainem, jako začínajícím poldou v jeho prvním napínavém dobrodružství v LEGO CITY. Objevte město plné  lega, nacpané praštěnými postavami, které oživne na obrazovce vašeho Nintenda 3DS a naučte se jak to chodí v policejní branži s Chase McCainem. Vemte na sebe širokou škálu převleků, které vám nabídnou různé schopnosti na misích a při boji proti zločinu v ulicích města. Při hře aktivně využijete pohybové senzory Nintenda 3DS při analýze prostředí LEGO CITY například pro objevení zvukových nebo obrazových indicií. Váš první job v roli poldy bude dostat hlavního kriminálníka Rexe Furyho za mříže!
V přicházejícím exkluzivním titulu LEGO CITY Undercover, zasazeného dějem po verzi pro Nintendo 3DS, Rex Fury unikne z vězení! Fanoušci LEGO CITY, kteří se těší na další chytání zločince Rexe, si mohou prohlédnout město a pestré postavy ze hry v sérii webisod, které jsou dostupné na youtube. V sérii šesti webisod, které povedou až k launchi LEGO CITY Undercover, mohou fanoušci objevovat příběh, který se skrývá za Chase McCainem a dalšími klíčovými hráči v honbě za Rexem Furym. Tím je i Chief Dunby, hlava policejního oddělení LEGO CITY, Chasův kámoš Frank Honey, kolega Ellie Phillips, který se do hry vkládá skrze GamePad či Natalia Kowalski, Chasova slečna, která je držena kvůli ochraně svědků.

Bojujte na cestách proti zločinu s Chase McCainem v LEGO CITY Undercover: The Chase Begins pro Nintendo 3DS, které přichází na evropský trh 26. dubna a nebo si dejte pár pořádných policejních domácích úkolů z pohodlí vaší pohovky s LEGO CITY Undercover pro Wii U, které přichází na evropský trh 28. března v limitované edici s miniaturou Chase McCaina.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. Webovou stránku LEGO City Undercover naleznete na http://www.nintendo.co.uk/legocityundercover. 
Webisody si můžete prohlédnout na:
 http://www.youtube.com/watch?v=T-fLcB-6LJ0&feature=share&list=UUSheB3SxlhW3IwoAMl9Ow5Q. E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.