Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 10. 2017, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Vyzvěte své přátele na velkolepé bitvy! Objevte, který Kirby je ten nejsilnější, ve hře Kirby Battle Royale, která vyjde 3. listopadu v Evropě exkluzivně pro konzole z rodiny Nintendo 3DS. Bezplatná demoverze umožní hráčům vyzkoušet tři z celkových deseti bitevních módů. Demoverze je od dnešního dne dostupná v Nintendo eShopu. Přesunem uložených pozic z dema do plné verze, jakmile bude dostupná, budete moci odemknout záhadného Meta Knighta jako hratelnou postavu.

Kirby Battle Royale je velmi rychlá akční 3D hra, ve které se hráči zhostí role Kirbyho a změří svoje schopnosti v soubojích proti ostatním hráčům. Ve hře je celkem 10 různých bojových módů a 13 Kirby copy abilit k odemčení. Všechny jsou navíc dostupné v online multiplayeru, lokálním multiplayeru a příběhovém módu pro jednoho hráče. Hra rovněž podporuje Download Play, díky kterému si mohou zasoupeřit až 4 hráči pouze s jednou kopií hry. Každý z deseti bojových módů je navržen pro 4 hráče, buď jako 2 versus 2 nebo každý Kirby sám za sebe. Několik bitev, se kterými můžete přijít do styku:

 

·         Battle Arena: Lítej jako motýl a bodej jako Kir-bee v tomto zběsilém čtyřsměrném shazování.  Pusť se do boje a shoď ostatní hráče na pospas smithereenům! Měň své copy ability mezi bitvami, aby nikdy netušili, co bylo jejich zkázou.

·         Apple Scramble: Zběsilé a taktické souboje 2 versus 2. Každý tým musí sbírat jablka z blízkých stromů a donést je pod poklop. Můžete jich donést několik zároveň a rychle si tak zvýšit skóre, nebo se stát lovcem svých soupeřů, útočit na ně a snažit se ukrást jejich jablka. Buďte však neustále ve střehu, nikdy nevíte, kdy vašeho nepřítele napadne totéž. Obzvlášťe velký boj se strhne, jakmile se objeví velmi cenné zlaté jablko.

·          Crazy Theater: Nikdy nevíte, co bude příště, protože každé kolo přichází s novým úkolem, třeba zaútočit na konkrétního hráče, vyhnout se roji asteroidů nebo rychle vyřešit početní příklad.  Buďte si jistí, že vaši soupeři vám plnění těchto úkolů budou ztěžovat, takže důvtip a rychlé reflexy se budou opravdu hodit.

 

Za úspěchy v bitvách získávají hráči Battle Coiny, které mohou utratit za širokou škálu sběratelských předmětů včetně pokrývek hlavy pro Kirbyho. Tato hra je také kompatibilní s amiibo figurkami Kirby série, které vám odemknou několik dalších předmětů. Například použitím figurky Kirbyho odemknete Ultra Sword Hat. Jakmile bude hra v prodeji, hráči mohou experimentovat ostatními amiibo figurkami této série pro odemčení dalších předmětů.

Abyste mohli okusit nadcházející akci, je od dnešního odpoledne v Nintendo eShopu zdarma dostupná demo verze Kirby Battle Royale. Hráči se mohou po hlavě vrhnout do bojové vřavy Battle Arény a Apple Scramblu nebo odemknout Crazy Theater a ověřit své schopnosti a reflexy. Každý, komu se líbily multiplayerové souboje v Team Kirby Clash Deluxe, by si měl toto demo vyzkoušet. Navíc všichni hráči demoverze, kteří si koupí plnou verzi a přesunou si do ní uložené pozice si odemknou Meta Knighta jako hratelnou postavu, která se dá normálně odemknout až probojováním se do poslední ligy v příběhovém módu.

Dokážeš splnit výzvu krále Dedede? Dokážeš přežít v drsném světě, kde Kirby jí Kirbyho? Vstupte do arény a otestujte svou odvahu, jakmile bude 3. listopadu Kirby Battle Royale dostupná v Evropě, ať už jako fyzická verze zakoupitelná v obchodech nebo digitální verze dostupná na Nintendo eShopu, pro konzole rodiny Nintendo 3DS.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.