Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Hra které nezná hranice - vaše představivost vás ovládne ve Scribblenauts Unlimited na Wii a Nintendo 3DS

Je čas pustit uzdu své fantazii se Scribblenauts Unlimited, v nejnovější hře originální série, ve které ožívá Vaše spisovatelská schopnost a jediným omezením jsou hranice vaší vlastní představivosti. Velmi očekávaná hra Scribblenauts Unlimited je první dobrodružství Maxwella ve světě plném výzev pro Wii U, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL,  které bude dostupné na pultech evropských obchodů od 8. února.

[Celý článek]

Ubisoft vypustil Assassin's Creed III

Ubisoft oznámil, že druhý stahovatelný obsah pro Assassin's Creed III s názvem "The Battle Hardened", je již ke stažení pro Xbox 360. Pro PlayStation 3 a PC bude dostupný od 15.ledna.

[Celý článek]

Čtyři nové závodní okruhy ke stažení jíž tento týden v F1 RACE STARS

Codemasters oznámil nový stahovatelný obsah pro závodní hru F1 RACE STARS, který rozšiřuje hru o čtyři nové okruhy, ve kterých si užijete sólo, split-screen či online závody s přáteli.
    

[Celý článek]

Assassin's Creed III překonal 7 miliónů prodaných kusů po celém světě

Ubisoft dnes oznámil, že Assassin's Creed III je nejrychleji prodávaná hra v historii firmy. Celkové prodeje přesáhly 7 milionů prodaných kusů měsíc po vydání.Fanoušci v singleplayerové kampani strávili více než 82 století a spáchali více než 3 miliardy vražd. Smrtící akce pokračovala v multiplayeru, kde bylo připojeno dvakrát tolik hráčů než v Assassin’s Creed Revelations. K dnešnímu dni bylo v multiplayerových misích provedeno více než 250 milionů atentátů v 5 miliardách misí.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje DLC The Hidden Secrets pro Assassin's Creed III

Ubisoft oznamuje první stahovatelný obsah “The Hidden Secrets“, který je již nyní k dispozici pro majitele Season Pass na Xbox 360, pro PlayStation 3 a PC je připraven na zítřek. „The Hidden Secrets“ balíček bude ke stažení 11. prosince na Xbox Live Arcade a 13. prosince na PlayStation Network. Toto DLC vyjde pro Wii U od Nintenda později.

[Celý článek]

Nintendo Direct 5. prosince představí hry pro Wii a Nintendo 3DS

Nintendo of Europe ohlásilo nové vydání vysílání Nintendo Direct na 5. prosince v 18:00 hodin. Prezident Nintenda of Europe, Satoru Shibata, se v něm zaměří na hry, které přichází na trh pro Wii U a Nintendo 3DS ve zbývající části roku  2012 a v prvních měsících roku 2013.

[Celý článek]

Hry pro novou konzoli Wii U - V prodeji

Wii U konzole je nabízena ve třech různých baleních a line-up her, které s nimi vychází je nejsilnější v historii Nintenda. Nebudou chybět ani takové tituly třetích stran jako je FIFA 13 od Electronic Arts, Call Of Duty®: Black Ops II od Activision nebo ZombiU™ od Ubisoftu, stejně jako tituly od Nintenda jako je Nintendo Land a New Super Mario Bros. U. 

[Celý článek]

Far Cry 3 - PS3, X360 v prodeji

Tešte se na pořádnou jízdu písek, palmy, vratké stavby s plechovými střechami, domorodci s kalašnikovy a spousta krve. Hlavním hrdinou v pokračování akční série Far Cry 3 je Jason Brody, osamocený bojovník na okraji světa, uvízlí na tajemném tropickém ostrově odříznutém od civilizace. V tomto divokém ráji, kde bezpráví a násilí jsou každodenní realitou, budou hráči sami určovat, kdy, kde a jak se události odehrajou. 

[Celý článek]

Připravte se, že samolepky z Paper Mario:Sticker Star vás doslova přilepí k Nintendu 3DS

Staň se mistrem ve využívání síly samolepek v Mariově papírovém  3D dobrodružství!

Lepivými situacemi oplývá Mariův návrat do papírového světa. Pro každé puzzle, které mu brání v cestě či pro každého protivníka, který se mu pokusí postavit se najde vždy samolepka, která tento problém vyřeší. Série Paper Mario připravuje svůj debut se hrou Paper Mario: Sticker Star na Nintendo 3DS napříč Evropou na 7. prosince. 
[Celý článek]

Na launch bude pro Wii U dostupných 24 her

Tři různé balení, ze kterých si můžete vybrat a nejsilnější line-up her dostupných v den vydání konzole v historii Nintenda. Dlouho očekávané vydání herní konzole Wii U, které je ohlášeno na 30 listopadu, je téměř zde. V Praze a v Brně bude hned od prvního dne několik možností, kde si budete moci konzoli a nenovější hry vyzkoušet. Konzole, včetně nového tabletového ovladače GamePadu, přináší mnoho unikátních funkcí. To budete mít možnost poznat hned ve 24 hrách, které vyjdou ve stejný den, jako přichází na trh samotná konzole. 

[Celý článek]