Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 4. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nintendo of Europe dnes oznámilo, že uzavírá distribuční dohodu se Square Enix Europe, předním vydavatelem a distributorem videoher, na zbrusu nové dobrodružství vytvořené speciálně pro Nintendo 3DS. Podle podmínek smlouvy bude NINTENDO zodpovědné za prodej, marketing a distribuci hry v zemích EEA, Švýcarsku, Rusku, Turecku a na území Jihoafrické republiky. Squares Enix v Evropě zůstává jako vydavatel.Heores of Ruin tlačí do popředí sociální a online interakce pomocí inovativního využití hardwaru Nintendo 3DS. Hráči mohou obchodovat s vzácnými a mocnými předměty prostřednictvím in-game obchodu, který je aktualizovaný prostřednictvím kreativního využití StreetPass. 

Připojte 3DS konzoli ke stažení každodenních výzev a získejte nové odměny. Hrdinové si mohou vybírat zda se připojí do boje lokálně nebo budou on-line bojovat bok po boku svých přátel v kooperativním multiplayerovém režimu.
V Heroes of Ruin začíná dobrodružství ve velkém městě Nexus. Křehké příměří je narušeno prokletím vládce města, kterého může zachránit pouze vzácný lék a tak svolává hrdiny aby se vydali lék najít. 
V Heroes of Ruin si můžete vybrat ze čtyř povolání - Alchitect, Vindicator, Gunslinger nebo Savage. Vytvořte a přizpůsobte si svůj vlastní charakter a vydejte se bojovat s nebezpečnými tvory. Prostředí a krajina se mění pokaždé, když začnete hrát. Vytvořte si alianci s jinými hrdiny až čtyř hráčů buď v drop-in/drop-out multiplayeru  nebo lokálně či online. A nebo se vydejte vstříc nebezpečí a vybojujte boj s tajemnou  prokletou silou na svou vlastní pěst.
Heroes of Ruin vyjde v Evropě 15. června tohoto roku.
Pro více informací navštivte naši facebookovou stránku https://www.facebook.com/nintendoclubcz nebo www.nintendo.cz .


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.