Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

4. 10. 2019, Tiskové zprávy
 

K dnešnímu dni je hra Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint dostupná na platformy XBOX ONE, PlayStation 4, Windows PC a UPLAY+. Hra také vyjde na herní platformu Stadia™. Jako oslavu vydání hry připravila společnost Ubisoft krátkou upoutávku s názvem „Tak se pozná Duch“, kde se hlavní hrdinové, elitní jednotka Ghosts, stávají poprvé lovnou kořistí. 

Hra Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint je akční střílečka zasazená do nepřátelského světa Auroa, které vládne gigantická technologická společnost Skell Technology ve spojenectví s bývalými členy jednotky Duchů vedené plukovníkem Cole D. Walkerem, kterého ztvárnil herec Jon Bernthal. Hráči tak se tak budou snažit přežít, porazit elitní jednotku Vlků a získat kontrolu nad ostrovem.

Hra přináší mnoho nových herních prvků, jako například PvP mód, kooperaci až 4 hráčů, absolutní volnost v plnění misí apod. Veškeré získané postavy, předměty, dovednosti apod. jsou zachovány pro oba herní módy, PvE a PvP. Po vydání hry bude postupně přidáváno mnoho dalších herních prvků, jako například uvedení nové postavy engineer, aktualizace PvP módu, live event, kde se představí Terminátor, uvedení 14 nových denních misí a další.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.