Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 5. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Společnosti ConQuest Entertainment a.s. a Playman s.r.o. oznamují, že edice Bukanýra očekávaného titulu Assassin’s Creed IV Black Flag a edice Vigilante titulu Watch_Dogs budou v České a Slovenské republice dostupné exkluzivně v síti prodejen JRC a Brloh.

Edice Bukanýra Assassin’s Creed IV Black Flag
Tato prémiová edice nabízí výběr reálných a digitálních předmětů, které jsou pro dobrodruhy absolutně nepostradatelné:
•     hra Assassin's Creed IV Black Flag
•    vysoce kvalitní figurka Edwarda Keenwaye na vraním hnízdě Kavky (velikost 46 cm)
•    vysoce kvalitní artbook
•    oficiální soundtrack
•    dvě litografie v obálce
•    sběratelská krabice
•    bonusový odemykatelný obsah

O hře:
Píše se rok 1715. Karibiku vévodí piráti, kteří si vytvořili vlastní Republiku, jež nezná žádný zákon, a ve které korupce, chamtivost a násilí nejsou ničím cizím. Mezi těmito psanci je i mladý bezohledný kapitán Edward Kenway. Svým bojem za slávu si vysloužil úctu takových legend, jako je Černovous, ale ten boj ho zároveň vtáhl do prastaré války mezi asasíny a templáři, války, která může zničit všechno, co tito piráti vybudovali. Vítejte ve zlatém věku pirátství.
Hra Assassin’s Creed IV Black Flag bude dostupná pro PC, Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U. 

Edice Ochránce Watch_Dogs
Fyzický obsah této edice:
•    sběratelská krabice Ochránce
•    čepice Aidena Pearce
•    maska Aidena Pearce
•    originální soundtrack hry 

Digitální obsah této edice
- Balíček palác: Do luxusního paláce internetového magnáta míří policejní razie. V jeho rozsáhlých databankách se nachází delikátní detaily o tisících lidí... včetně Aidena Pearce. Vloupejte se dovnitř, vymažte pevné disky a unikněte dříve, než k razii vůbec dojde.
Odměny odemčené po dokončení této mise: bonus za vyšetřování umožní hráčům odemknout další vyšetřovací příležitosti uvnitř síťových databank. Dalším bonusem je vylepšení hackování bankomatů, díky kterému se zvětší výdělek při hackování bankovních kont.

O hře:
Hrajete za Aidena Pearce, geniálního hackera a bývalého gangstera, jehož zločinecká minulost vyústila v rodinnou tragédii. Na lovu těch, kdo ublížili vaši rodině, budete schopni monitorovat a ovlivňovat své okolí díky manipulaci s městskou sítí. Budete mít přístup ke všudypřítomným bezpečnostním kamerám, díky stažení osobních informací budete hledat své cíle, nepřátele zastavíte díky semaforům a veřejné dopravě pracujícím ve váš prospěch… Možností ale bude mnohem více. 

Hra vyjde pro PC, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 a Wii U.

Zůstaňte ve spojení s Watch_Dogs a Assassin’s Creed návštěvou oficiálních stránek, facebookových stránek, Twitteru nebo sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.