Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

1. 12. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Tiskové zprávy
 

Obdarujte své děti letos na Vánoce herním dárkem se zařízeními z rodiny Nintendo 3DS. S nedávno vydanými hrami Pokémon Sun a Pokémon Moon, stejně jako s vylepšenou verzí Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo, se soupiska Nintendo 3DS titulů opět rozrostla o skvělé tituly. S tak velkým množstvím her se vždycky najde velké dobrodružství, módní zážitek nebo jednoduché vytváření si dalších přátel, které zaručeně zaujme děti všech věkových kategorií. Rodina zařízení Nintendo 3DS navíc obsahuje také Nintendo 2DS, které umožní hrát všechny Nintendo 3DS hry v 2D zobrazení, které je ideální právě pro mladší hráče.

Ať už jako nováčci série Pokémon nebo zkušení trenéři, budou mladí objevitelé určitě zbožňovat cestování napříč regionem Alola ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon. Během jejich dobrodružství objeví nové Pokémony, kteří se vyskytují pouze v regionu Alola, stejně jako vybrané Pokémony regionu Kanto, kteří se přizpůsobili místnímu unikátnímu prostředí a získali zcela nové formy. Za pomoci úplně nových prvků, jako jsou například Z-útoky, pak hráči musí překonat Ostrovní zkoušky, bojovat se speciálními totem Pokémony a překazit zlotřilé plány týmu Skull.

Pro ty, kteří chtějí stále objevovat a zároveň si odpočinout, Nintendo nabídne poklidný život plný zábavy a přátelství ve hře Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo. V tomto titulu se hráči přistěhují do nového města, kde mohou relaxovat a získávat nové přátele svým vlastním tempem. Jakmile se usadí ve městě, mohou se stát starosty a společně se svými zvířecími kamarády pracovat na zušlechťování města. Rybaření, chytání brouků nebo zařizování interiérů domů jsou jenom některé aktivity, kterým se hráči mohou věnovat. Navíc s plynoucím rokem se mění i roční období a společně s nimi přichází nové události a aktivity. S novou verzí hry Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo mohou sběratelé použít existující Animal Crossing amiibo figurky a karty ve zcela novém kempu.

Děje se okolo vás něco divného, co nedokážete vysvětlit? Tak to je nejspíš poblíž nějaký YO-KAI! Ve hře YO-KAI WATCH® se dobrodruzi vydají řešit podivné události, dějící se po celém městě Springdale, kde krom lidí žijí také stovky neviditelných a rošťáckých YO-KAI. Díky neobyčejným YO-KAI Watch budou moci hráči odhalit skryté YO-KAI, spřátelit se s nimi a s jejich pomocí ochránit město před tajemnou silou.

Speciálně pro mladší hráče tu je letos více než solidní nabídka titulů, mezi které patří kupříkladu:

Prozkoumejte zcela nový svět: Hráči, toužící po magickém dobrodružství a klidném odpočinku, se mohou vydat do úžasného království Castletonu a žít zde se známými postavičkami studia Disney ve hře Disney Magical World 2. Hráči si mohou užívat množství aktivit v Castletonu a na něj napojených světěch. Vyrábění předmětů pro výzdobu svého nového domova, farmaření s Medvídkem Pů nebo utíkání před studeným počasím s Lilo a Stitchem. Dobrodružnější typy se navíc mohou vydat plnit úkoly ve světech založených na populárních Disney filmech, jako například Ledové království, Alenka v říši divů, Sněhurka a sedm trpaslíků a Malá mořská víla. Mladí podnikatelé mohou také rozjet svou vlastní kavárnu a upravit si svůj podnik dle svých představ od jídelníčku a dekorací až po doprovodnou hudbu.

Staňte se hvězdou módního světa: Hráči, toužící po větším množství módy, mohou začít kariéru ve hře Nintendo Presents: New Style Boutique 2 – Fashion Forward. Pro získání reputace a postupu napříč světem módy musí hráči řídit svůj vlastní butik a vybrat perfektní vzhled pro své zákazníky z tisíců kusů oblečení a doplňků. Kromě vedení vlastního podniku mohou hráči provozovat 4 další profese, které je provedou módním světem. Mohou být například vlasovým stylistou, maskérem, návrhářem šatů nebo modelem. K dispozici je také Nintendo 2DS + Nintendo presents: New Style Boutique 2 - Fashion Forward balíček s konzolí Nitnendo 2DS v provedení růžová + bílá a předinstalovanou digitální verzí hry.

Medvídek se probudil k životu!: Malé děti se mohou učit o přátelství a bavit se hrou Teddy Together. Plyšový medvídek je provede skrze spoustu zábavných aktivit a bude s nimi procvičovat čtení, mluvení a mezilidské dovednosti.

K dispozici je také množství zdarma stažitelných demoverzí včetně YO-KAI WATCH®, Nintendo presents: New Style Boutique 2 – Fashion Forward a Pokémon Sun & Pokémon Moon Special Demo verze skrze Nintendo eShop.

Děti i rodiče si mohou tyto Vánoce užít širokou paletu titulů se zařízeními z rodiny Nitnendo 3DS a jejich skvělou soupiskou, která obsahuje hry jako je Pokémon Sun a Pokémon Moon, Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo či YO-KAI WATCH®.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.