Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 10. 2012, PC, Tiskové zprávy
 

Codemasters odhalilo dvě gameplay videa pro hru GRID 2, dlouho očekávaného pokračování kritikou oceněného Race Driver: GRID. Odhalují se závody ve dvou nových lokalitách Chicago a California Coast a to v pre-alfa fázi vývoje hry.

Video Chicago představuje Street Racing v natuněných kárách včetně Camaro SS, Z06 Corvette a Boss Mustang, které se prohánějí po ulicích lemovaných mrakodrapy a dlouhými tunely. Následuje California Coast, které ukáže souboj mezi Boss Mustangem a klasickým Mustangem Mach 1 na tratích plných zatáček.

Hráči hru zažili na Eurogamer Expo v Londýně, který se konal minulý týden.

GRID 2 bude výzvou pro hráče, bude je hnát k tomu, aby dosáhli co nejlepších výsledků a byli nejrychlejší. Po úspěchu Race Driver: GRID, která stanovila nové standardy pro poškození, umělou inteligenci, vizuální prvky a představil Flashback - funkci měnící čas – nyní používanou v mnoha jiných závodních hrách. Tato schopnost zvýšila hratelnost a přitom zůstala věrná základním hodnotám série. GRID 2 také představuje nový TrueFeel – ovládací systém, který využívá reálné fyziky.

Usedněte za volant a vyberte si jeden z automobilových ikon čtyř desetiletí a tří kontinentů - USA, Evropy a Asie - hráči budou projíždět svou cestu na vrchol v novém světě motoristického sportu. Z Paříže do Abu Dhabi, v Miami polibek od sluneční svitu a dále na kalifornské pobřeží . Pokračujte do nádherně tvořených ulic, licencovaných okruhů a do horských silnicích plných volnosti, to vše hra nabídne.

GRID 2 nastaví nové standardy pro multiplayerové závody pomocí rozsáhlých herních komponent a unikátnímu systému postupu. Možnost přizpůsobení a integrace s RaceNet - online komunitním portálem pro závodní hry od Codemasters - nabídne hlubší ponoření do závodního světa GRID 2.

Více informací hledejte na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/CodemastersCZE nebo YouTube kanálu http://www.youtube.com/channel/UCqFXnk9q4RGZOvvQdg_QZLQ.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.