Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 3. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Dnes Ubisoft oznámil Assassins Creed IV Black Flag, další díl nejlépe  prodávané série společnosti. Assassin's Creed IV Black Flag představí zcela nového hrdinu  a bude obsahovat nejvíce různorodého prostředí světa Assassin's Creed, který kdy byl vytvořen.

Hra vzniká pod hlavičkou týmu v Ubisoft Montreal s podporou studií v Annecy, Bukurešti, Kyjevě, Quebeku, Singapuru a Sofii, pracuje se na něm již téměř dva roky. Assassins Creed IV Black Flag vyjde pro Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U a PC. K dispozici bude hra 31. října 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U.

"S novým hrdinou jsme vytvořili zatím nejvýraznější a nejvíce unikátní Assassin's Creed hru a přitom respektovali pilíře série, která se těší tak veliké oblibě u fanoušků," řekl Yves Guillemot, generální ředitel společnosti Ubisoft. "Assassin's Creed IV Black Flag je založen na pravdivém, drsném, vzrušujícím a legendárním období, která nedchne jak dlouholeté fanoušky série, tak i úplné nováčky."

Assassins Creed IV Black Flag vypráví příběh Edwarda Kenwaye, mladého Brita s touhou po nebezpečí a dobrodružství. Edward je nelítostný pirát a zkušený bojovník, který se zaplete do starověké války mezi templáři a asasíny. Hra se odehrává na počátku 18. století a obsahuje jména některých z nejznámějších pirátů historie jako Blackbeard či Charles Vane a zavede hráče na cestu po celé západní Indii v době, jenž je nazývána zlatý věk pirátů.

Zákazníci, kteří si zakoupí Assassin's Creed IV Black Flag na PlayStation 3 a PlayStation 4, si mohou stáhnout 60 minut hry navíc přes PlayStation Network.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.