Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 12. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nový trailer pro hru Bravely Default od Square Enix, která dnes přichází na trh exkluzivně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Mimo jiné ukazuje čerstvý pohled na oblíbený RPG žánr. Nové herní elementy i neotřelý bitevní systém Brave and Default vyzývá hráče, aby riskovali výsledky v bitvách s nečekanými zvraty použitím několika pohybů za sebou, kdy je skombinují v jediné otočce a riskují, že se již potom nebudou moci dobře pohybovat dál. Navíc trailer ukazuje další rysy hry specifické pro konzoli Nintendo 3DS, jakými jsou pestrá 3D grafika a fuknce StreetPass, ve které si hráči, kteří se setkají mohou znovu vybudovat společně město Norende, zničené herními protagonisty nebo se shromáždit a pomoci si vzájemně v bitvách. 

Pokud ještě váháte, co je na Bravely Default tak inovativního, můžete si stáhnout nedávno vydané demo hry, které je dostupné na Nintendo eShopu. Toto demo jednak obsahuje výpravy, které nejsou ve finální hře dostupné a dále umožňuje si vyzkoušet funkci StreetPass v Norende rebuilding módu a nabízí 7 odemykatelných hratelných bonusů se speciálními předměty. Váš pokrok v Norende i počet nasbíraných herních bonusů si můžete přenést do  koupené verze hry. Ty vám přinesou další výhody na začátku celého dobrodružství. Navíc, pokud navštívíte webovou stránku Bravely Default, můžete si stáhnout speciální AR karty a prohlédnout si v rozšířené realitě scény z celého příběhu i pokud hrajete pouze demo.

Bravely Default přichází na pulty obchodů napříč Evropou 6. prosince. Je dostupné také ve speciální edici - Bravely Default Deluxe Collector’s Edition, která zahrnuje kromě balené verze hry ještě exkluzivní figurku Agnès, artbook, sadu AR karet a originální soundtrack na CD.

Trailer je dostupný zde: 
Bravely Default - Launch Trailer (Nintendo 3DS)
http://youtu.be/QN7G0SxTaI4
kód pro vložení:
<iframe width="1280" height="720" src="//www.youtube.com/embed/QN7G0SxTaI4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bravely Default - Deluxe Collector's Edition (Nintendo 3DS) 
http://youtu.be/G_hpjjCHLqc
kód pro vložení:
<iframe width="1280" height="720" src="//www.youtube.com/embed/G_hpjjCHLqc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.