Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

9. 2. 2015, ASUSTOR, NAS servery, Novinka, Výpočetní technika
 

ASUSTOR přidává 4 nové modely, které jsou vybaveny nejnovějšími Intel Celeron CPU. Nové NAS servery nesou označení AS5008T, AS5010T, AS5108T a AS5110T. Všechny modely jsou Citrix a Hyper-V ready. 8-diskové modely poskytují až 48 TB úložného prostoru, zatímco 10-diskové modely poskytují až do 60TB. Všechny modely jsou dodávány s operačním systémem ADM 2.3, který poskytuje kompletní obousměrnou podporu zálohování a nepřeberné množství doplňkových aplikací, které odpovídají potřebám profesionálů pro ukládání a zálohování dat v malých a středních podnicích.

ASUSTOR Inc., přední inovátor a dodavatel síťových úložných řešení, oznámil uvedení 4 nových zařízení NAS zaměřených především na profesionály v malých a středních podnicích. Tyto nové věýové modely s vysokou kapacitou dat nesou označení AS5008T, AS5010T, AS5108T a AS5110T. Všechny nové modely jsou vybaveny flexibilní hardwarovou rozšiřitelností se snadným zvýšením paměti až na maximálně 8 GB a jsou vybaveny čtyřmi vysokorychlostními Gigabit Ethernet porty, které umožňují podnikovým uživatelům pohodlně přizpůsobit a využít šířku pásma sítě. Kromě toho, všechny modely jsou vybaveny 3 x USB 3.0 porty, 2 x porty USB 2.0 a 2 x  eSATA porty, které umožňují uživatelům maximálně využit periferní zařízení a poskytují uživatelům cenově efektivní a spolehlivé úložiště podnikové třídy.

Modely AS5008T a AS5010T jsou poháněny nejnovějšími Intel Celeron 2.41GHz dual-core procesory s 1GB SO-DIMM DDR3L paměti, zatímco modely AS5108T a AS5110T jsou vybaveny Intel Celeron 2,0 GHz quad-core procesory s 2GB SO-DIMM DDR3L paměti. Všechny modely také podporují hot-swapping pevných disků a vytváření svazků RAID (Single, JBOD, RAID 1/5/6/10 + Hot Spare) poskytující bezpečnou ochranu pro všechna data v systému. AS5108T a AS5110T jsou navíc vybaveny LCD panely, což umožňuje uživatelům spouštět inicializaci systému a rychle zobrazit základní informace o systému. Kromě toho AS5108T a AS5110T mají nově zámky diskových  zásobníků s cílem pomoci uživatelům zabránit nechtěnému uvolnění pevných disků za provozu. Jejich design s plochou hlavou zámku zajišťuje, že uživatelé nebudou potřebovat žádné speciální nástroje, pouze jednoduchý plochý šroubovák.

Všechna zařízení ASUSTOR NAS přicházejí s exkluzivním ADM operačním systémem.Nejnovější verze ADM (ADM 2.3) je k dispozici s novým rozhraním, které poskytuje jedinečnou přihlašovací obrazovku, kterou si uživatelé mohou přizpůsobit podle svých osobních preferencí a corporate identity. Také nová podpora pro SMB 2,0 účinně zvyšuje celkový výkon o 30% -50%. Nové NAS servery nabízejí bezproblémovou změnu kapacity z menší na vyšší, pokud to obchodní růst bude vyžadovat. Uživatelé jednoduše vyjmou své stávající pevné disky a vložením do nového systému získají okamžitý přístup ke svým datům. To zjednodušuje správu pro IT profesionály, protože vytváří minimální prostoje a zároveň odstraňuje potřebu učit se nový operační systém. ASUSTOR také nabízí on-line rozšíření kapacity, kde mohou uživatelé vyměnit své stávající pevné disky za disky s větší kapacitou. To vše se děje za chodu systému on-line. Kromě toho ASUSTOR představil svoji exkluzivní MyArchive technologii, která umožňuje uživatelům používat pevné disky jako výměnné úložiště. Uživatelé si mohou vyhradit až 2 diskové pozice pro účely MyArchive a získat neomezenou kapacitu novým a inovativním způsobem.

ASUSTOR také přidal řadu praktických funkcí pro podnikové uživatele. Mezi tyto funkce patří přenosový protokol TFTP, proxy připojení serveru a ACL pokročilé řízení oprávnění k souboru. Kromě toho mohou uživatelé také použít App Central pro stažení a instalování aplikací zdarma. Aplikace, které jsou k dispozici na App Central jako např. poštovní server, Antivirus, Dropbox, Google Drive, a HIDRIVE umožňují firemním uživatelům vytvářet vlastní a komplexní cloudové úložiště se skvělým poměrem ceny a výkonu. Všechna zařízení ASUSTOR NAS přichází se zárukou  3 roky a jsou k dispozici u všech globálních prodejců.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.