Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 10. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Ubisoft oznamuje, že Assassin’s Creed III je nejvíce předobjednávaná hra v historii společnosti. Celosvětové předobjednávky jsou oproti loňskému rekordu Assassin’s Creed Revelation dvojnásobné.

Hra, která navýšila dvakrát výrobní kapacitu jakékoliv předchozí hry od Ubisoftu, vychází 31.října 2012 pro Xbox 360 a PlayStation 3. Na Wii U bude dostupná při vydání konzole 30.11.2012.
 
“Předobjednávky na Assassin’s Creed III na GamesStop jsou 100% vyšší než v loňském roce, čímž byl nominován Assassin’s Creed III na jeden z nejlepších titulů roku 2012,” řekl Michael van den Berg, vice-president International Merchandising, Marketing & Digital na GameStop. “Kromě toho Ubisoft nabízí Season Pass a vysoce kvalitní DLC, které jsou k dispozici při vydání, aby byla hra ještě více zajímavější než je.”
 
Assassin’s Creed III je další díl série Assassin’s Creed , které se prodalo více než 40 milionů kopii po celém světě. Hráči se vžijí do role Connora v boji za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny.
 
“Assassin’s Creed III je jednou z nejočekávanějších her roku a tento impozantní předprodejní rekord je jen náznakem herního potenciálu,” řekl Geoffroy Sardin. “Když hráči objeví nové možnosti, historické prostředí a herní zkušenosti, jsme si jisti, že budou souhlasit, že je Assassin’s Creed III nejlepší a největší hra z celé série Assassin’s Creed.”
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.