Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

13. 12. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Ubisoft dnes oznámil, že Assassin's Creed III je nejrychleji prodávaná hra v historii firmy. Celkové prodeje přesáhly 7 milionů prodaných kusů měsíc po vydání.

Fanoušci v singleplayerové kampani strávili více než 82 století a spáchali více než 3 miliardy vražd. Smrtící akce pokračovala v multiplayeru, kde bylo připojeno dvakrát tolik hráčů než v Assassin’s Creed Revelations. K dnešnímu dni bylo v multiplayerových misích provedeno více než 250 milionů atentátů v 5 miliardách misí.

Jsme potěšeni úspěchem Assassin's Creed III," řekl Rob Cooper, výkonný ředitel anglické pobočky Ubisoftu. "Tato úžasná a epická hra je výjimečné kvality a my jsme rádi, že na ni fanoušci reagovali s takovým nadšením."

Assassin’s Creed III vás zavede do 18.století, na pozadí Americké revoluce, kde se vžijete do role nového hrdiny. Napůl domorodý Američan, napůl Angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Stanete v boji za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Povstaňte proti tyranii a zažehněte revoluci společně s Connorem v této velkolepé hře, která vás zároveň učí historii.

Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.