Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Přidejte se k rodině, která vás vychovala, braňte svou vlast nebo si vytvořte svou vlastní cestu ve hře Fire Emblem: Fates již 20. května

DLC Map Packs 1 a 2 rozšíří výzvy čekající na hráče v dalším dílu legendární série tahových RPG, které již za necelý měsíc rozpoutají válku na všech evropských zařízeních z rodiny 3DS!

[Celý článek]

Asustor AS6208T a AS6210T - vysokokapacitní NAS servery s Intel Braswell a 4K HDMI

Conquest uvádí na trh dva nové vysokokapacitní NAS modely Asustor podnikové třídy podporující 4K UHD přehrávání multimédií, které jsou vybaveny nejmodernějšími výkonnými procesory Intel Celeron quad-core s vestavěnou dual-channel paměti 4 GB, rozšiřitelnou až na 8 GB a poskytující nejvyšší výkon a bohatou škálu  rozhraní pro flexibilní rozšíření.

[Celý článek]

Mobilní applikace Miitomo překročila 10 milionů uživatelů a Nintendo plánuje další applikace coby mobilní hry v rámci Fire Emblem a Animal Crossing série

[Celý článek]

Nintendo & Humble představují zcela nový Humble Bundle pro všechny fanoušky Nintenda

Humble Bundle a Nintendo vydali již druhý Nintendo 3DS a Wii U bundle na podporu charita-tivních organizací, který je prvně k dispozici také pro evropské hráče!

[Celý článek]

Umax U-Band 107HR - chytrý náramek s 24-hodinovým měřením tepové frekvence

Na trh přichází je chytrý náramek Umax U-Band 107HR zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. 

[Celý článek]

Zakuste nový způsob interakce s amiibo figurkami ve hře Mini Mario & Friends: amiibo Challenge, která vychází již 28. dubna

Zdarma stažitelný titul pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS a konzole Wii U umožní hráčům pustit se do řešení široké palety hádanek za pomoci jejich amiibo figurek!

[Celý článek]

Nepropásněte světovou premiéru anime Star Fox Zero: The Battle Begins

Historicky první animovaný kraťas založený na hrách značky Star Fox je tu!

[Celý článek]

Pilotujte Robobot brnění a zachraňte planetu Popstar před robotickou armádou ve hře Kirby: Planet Robobot

Kirby: Planet Robobot vyjde také jako balíček s amiibo figurkou z nové Kirby kolekce!

[Celý článek]

Nová lovecká sezóna Monster Hunter Generations započne již toto léto

Nový trailer představuje rozmanité lovecké styly, zcela nový herní prvek v nejnovějším dílu populární akční RPG série exklusivně pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS!

[Celý článek]