Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

GPS i-gotU GT-200/USB/BT

Kód:
UMDG020
EAN (čárový kód):
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.2 kg
Značka:
Ostatní

  

Novinka v podobě GPS i-gotU GT-200 se zabudovaným Bluetooth, která mapuje vaši cestu, poté dokáže přiřadit GPS polohu k fotografiím, zachycených během výletu a zobrazit vše na online mapě. Samozřejmostí je podpora Google Map a Google Earth. GPS i-gotU je dodáván v lokalizované krabici s českým manuálem a  též s výborným programem i-gotU desktop, který veškerou práci udělá za vás. Další funkcí  nové GPS i-gotU GT-200 je použití jako plnohodného GPS přijímače pro vaše mobilní telefony, PDA či notebooky.

 

Tento produkt je určen všem kteří vlastní digitální fotoaparát, mobilní telefon, notebook a chtěli by zaznamenávat svoji trasu nebo používat navigační software pro zjištění trasy či aktuální polohy.

 

Začínáme

Chtěli by jste i po 10 letech vědět kde že to vlastně byla tato fotografie pořízena. Novinka v podobě GPS i-gotU vám k tomu pomůže. Tento maličký přistroj dokáže sledovat vaši cestu, posléze ji zobrazit na mapě a přiřadit k ní fotografie podle toho kde byli pořízeny.

 

Příprava

Jediné co musíte udělat je nastavit správný čas na vašem digitálním fotoaparátu a na GPS nastavit časový interval snímání.

 

Pořízení fotografií

Samozřejmostí je, že během cesty můžete pořídit takové množství fotografií jak jen je veliká kapacita paměťové karty ve vašem fotoaparátu. GPS i-gotU mezitím snímá a ukládá vaši polohu do své interní paměti. 

 

Přiřazení dat

Po návratu stačí nahrát vaše fotky do PC, uložit data z GPS i-gotU pomocí přiložené USB kolébky a zapnout program i-gotU desktop.

 

Výsledek

Po synchronizaci vašich fotek s informacemi o poloze vám vyjede výsledek na online mapě. Potom stačí vše uložit a podělit se o dobrodružství se svými přáteli.


Rozměry:

46 x 41.5 x 14mm

Váha:

37g

Čipset:

SiRF III s nízkou spotřebou

Anténa:

vestavěná GPS anténa

Baterie:

750mAh Lithium-ion

Diody:

2 vestavěné pro sledování stavu baterie a GPS signálu

Doba studeného startu:

< 42 sekund

Doba teplého startu:

< 35 sekund

Rozhraní:

USB 1.1, 2.0

Operační teplota:

- 10°C do + 50°C

Bluetooth:

CSR čipset, Bluetooth V2.0+EDR kompatibilita, Třída 2 (do 10m)

Systém:

Windows 2000/XP/Vista

Software:

i-gotU desktop

Odolnost:

vůči prachu, vodě, nárazům

Záznamy:

32 000 záznamů